Strona główna > Wystąpienia motywacyjne > Milioner to stan umysłu?

Milioner to stan umysłu?

Jeśli chce się zarobić dobre pieniądze to trzeba je najpierw mieć.

Kobiecie trudno zostać bogatym człowiekiem, ponieważ lepiej będzie dostawać pieniądze za swój czas a nie za wyniki?

Jak to tak naprawdę wygląda?

Przede wszystkim żeby mieć pieniądze należy je wcześniej zarobić. Kobiecie będzie łatwiej być bogatą, ponieważ pieniądze będzie można dostać za wyniki a nie za poświęcony czas. Jednak tak naprawdę to co mówimy to tylko pewne przekonania. Przekonania, za które wiele osób jest w stanie walczyć do ostatniej kropli krwi co będzie bardzo ciekawe. Każdy tak naprawdę jest przekonany, że wie wszystko i mówi nam absolutną prawdę. Wielu lubi mówić, że wie najwięcej. Czasem przekonania pomagają, a czasami będą takim elementem, który nam zaszkodzi.

Jak mają wpływ na prowadzenie firmy i zarobki?

Możemy się mocno zdziwić jak bardzo duży. Jak będziemy opisywać taką osobę, która jest bardzo bogata?

Czy będą to określenia pozytywne czy raczej nacechowane negatywnie?

Warto się zastanowić co o pieniądzach mówili nasi rodzice czy nauczyciele, księża, znajomi. Jakie sygnały do nas docierały z otoczenia?

Brak ograniczeń

W jaki sposób o pieniądzach mówiono w domu. Można się zastanowić jakie nawyki finansowe mieli rodzice. Czy jesteśmy mentalnie gotowi na to, by dobrze zarobić? Jeśli w głowie jest jakaś blokada to tak naprawdę od sukcesu finansowego, potencjalnego będziemy się odbijać jak od ściany ze szkła. Henry Ford powiedział już dawno, że „jeśli uważasz, że coś potrafisz lub że czegoś nie potrafisz, na pewno masz rację”.

Ambicje i zapał

Jeśli będziemy trenować swoje ciało będzie można liczyć na efekty. I trening naszego umysłu jest tak samo bardzo ważny, nie można o nim zapominać. Jeśli uda się nam mózg dobrze zaprogramować to szansa na to, ze będzie dobrze pracował. Jeśli jest tam coś nie tak, jeśli będzie tam wirus jak w komputerze to tryby nie będą już pracować i nie będzie szans na udane wyniki. Pracujemy więc nad swoim umysłem i tak budujemy szanse na dobre zarobki.

Jeśli nauczymy się pracować z samymi sobą to już będzie nasze wielkie osiągnięcie i będzie nadzieja na to, że ten wynik jaki uda się wypracować będzie zdecydowanie lepszy a na tym właśnie powinno nam zależeć najbardziej, jeśli kiedyś chcemy zarabiać naprawdę dobre pieniądze.

Zobacz również